Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Set divanesh ALFA

Set divanesh ALFA

Çmimi i rregullt €1.010,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.010,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Elegancë dhe funksionalitet i thjeshtë në një - divani 3-vendësh Alfa. Dizajni i përjetshëm në pëlhurë kadife gri Bergo dhe konstruksioni solid prej druri i japin këtij divani bukurinë unike dhe shkathtësinë praktike.

Përfshirë funksionin praktik të shtratit (mbështetëse që mund të zhvendoset mbrapa). Trajtojeni veten dhe mysafirët tuaj me rehati të pastër dhe elegancë të përjetshme. Një tërheqës minimalist për shtëpinë tuaj.

detajet e produktit

Shikoni detajet e plota