Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Set divanesh AVANA

Set divanesh AVANA

Çmimi i rregullt €1.350,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.350,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Divan Avana - luks në formën e tij më të pastër! E mbështjellë në moda ekstravagante Moda Hasir, pëlhurë Kuba, kjo divan nxjerr një prani unike. Me mbushje 32 Atmosfera dhe një konstruksion të qëndrueshëm prej druri, ai ofron nivelin më të lartë të komoditetit dhe cilësisë së ndenjëseve. Zgjidhni midis këmbëve prej druri ose metali në kafe ose të zezë për të kompletuar ansamblin. Duke mishëruar luksin dhe elegancën e fundit, ky divan është zgjidhja perfekte për shtëpinë tuaj. Trajtojeni veten me më të mirën që ka për të ofruar bota e luksit.

Në mënyrë që divani të përshtatet në mënyrë të përkryer në dhomën tuaj të gjerë të ndenjes, ai është i disponueshëm në madhësi të ndryshme (3 ose 4).

Funksioni i relaksimit (mbështetësja mund të zhvendoset prapa) përfshihet si standard në këtë produkt.

detajet e produktit

Katër vend: L: 320cm W: 100cm
Tre vendesh: L: 230cm W: 100cm
Një vend: L:80cm W:85cm

Shikoni detajet e plota