Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Dhoma gjumi PLATINE

Dhoma gjumi PLATINE

Çmimi i rregullt €1.150,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.150,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shtoni një prekje luksi në dhomën tuaj të gjumit me gamën tonë të shkëlqyer të dhomës së gjumit Platinum. Shtrati i mrekullueshëm me mbulesë elegante ngjyrë gri dhe garderoba e gjerë me dyer rrëshqitëse xhami me shkëlqim bëhen tërheqës të vërtetë në dhomën tuaj. "Platinum" mishëron elegancën dhe funksionalitetin e përjetshëm, duke siguruar që dhoma juaj e gjumit të bëhet një vend relaksi dhe sofistikimi. Shijoni komoditetin mbretëror dhe prezencën shik të "Platinum" çdo natë.

detajet e produktit

Garderoba: L:255cm H:215cm D:60cm
Koti: L:106cm H:84cm D:42cm
Shtrati: L:210cm D:122cm L:230cm
Sirtarë të vegjël:L:60cm H:42cm D:42cm

Shikoni detajet e plota