Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

DETROID Dhoma gjumi

DETROID Dhoma gjumi

Çmimi i rregullt €1.050,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.050,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përjetoni bukurinë dhe funksionalitetin e përjetshëm me dhomën tonë të gjumit "Detroid". Ky komplet përfshin një gardërobë të bollshme, një krevat simpatik me tapiceri elegante prej pëlhure dhe një shirit LED elegant në mbështetësen, si dhe dy komodina të përshtatshme dhe një komodë kozmetike - të gjitha në një pamje simpatike prej druri. Me "Detroid" ju mund ta transformoni dhomën tuaj të gjumit në një vend relaksi dhe elegance.

detajet e produktit

Garderoba: L:240cm H:215cm D:60cm
Koti: L:110cm H:90cm D:46cm
Shtrati: L:230cm D:115cm G:215cm
Sirtarë të vegjël:L:50cm H:39cm D:42cm

Shikoni detajet e plota