Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Dhoma e gjumit DIVA

Dhoma e gjumit DIVA

Çmimi i rregullt €1.100,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.100,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përkëdhel veten me ofertën tonë të dhomës së gjumit "Diva". Shtrati mbresëlënës me një mbështetëse bujare dhe një mbulesë delikate prej pëlhure të bardhë ju fton të relaksoheni dhe të ëndërroni. Dollapi i gjerë bën përshtypje me dyert e ndritshme dhe pasqyrat elegante në dyert anësore, duke krijuar një kombinim elegant pa kohë të vijave të pasqyrës dhe të bardhës delikate. Seti plotësohet nga një gjoks tërheqës kozmetik i sirtarëve dhe dy tavolina me stil shtrati. Me "Diva" ju i jepni dhomës tuaj të gjumit një prekje të shkëlqimit dhe bukurisë së përjetshme që do t'ju bëjë të ndjeheni si një diva e vërtetë natën pas natës.

detajet e produktit

Garderoba: L:255cm H:215cm D:60cm
Koti: L:110cm H:80cm D:46cm
Shtrati: L:235cm D:115cm F:220cm
Sirtarë të vegjël:L:60cm H:43cm D:46cm

Shikoni detajet e plota