Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Dhoma e gjumit LENA

Dhoma e gjumit LENA

Çmimi i rregullt €850,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €850,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Zbuloni elegancën e përjetshme të gamës sonë të dhomës së gjumit "Lena". Shtrati i bukur me një mbështetëse bujare dhe një kornizë në pëlhurë kafe të ngrohtë ju fton të relaksoheni. Dollapi i gjerë përmban dyer me pasqyrë në mes dhe dyer elegante të bardha në anët, duke krijuar një kombinim harmonik të kafesë dhe të bardhës. Kompleti plotësohet nga një komodë tërheqëse kozmetike dhe komodina me stil. Me "Lena" ju i jepni dhomës së gjumit tuaj një bukuri dhe funksionalitet të përjetshëm që siguron relaksim dhe stil në të njëjtën masë.

detajet e produktit

Garderoba: L:254cm H:213cm D:62cm
Koti: L:110cm H:163cm D:42cm
Shtrati: L:295cm D:111cm F:210cm
Sirtarë të vegjël:L:50cm H:36cm D:42cm

Shikoni detajet e plota