Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

LINE Dhoma e gjumit

LINE Dhoma e gjumit

Çmimi i rregullt €900,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €900,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përjetoni elegancën klasike me gamën tonë të dhomës së gjumit "Line". Shtrati i bukur me një mbështetëse bujare dhe një mbulesë prej pëlhure kafe e zbukuruar me thekse elegante të bardha krijon një ambient fjetës gjumi. Dollapi i gjerë bën përshtypje me dy dyer pasqyre në mes, dyer të bardha anash dhe tre ndarje poshtë dyerve, gjë që siguron mundësi optimale të ruajtjes. Kompleti përfshin gjithashtu një komodë tërheqëse kozmetike me pasqyrë, një komodë të vogël të veçantë dhe dy komodina elegante, të gjitha në të bardhë klasike. Me "Line" ju krijoni një dhomë gjumi pa kohë që ndërthur në mënyrë elegante stilin dhe funksionalitetin.

detajet e produktit

Garderoba: L:255cm H:225cm D:60cm
Koti: L:110cm H:170cm D:42cm
Shtrati: L:215cm D:103cm G:194cm
Sirtarë të vegjël:L:55cm H:41cm D:40cm
Sirtarët e gjatë: L:55cm H:88cm D:40cm

Shikoni detajet e plota