Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Dhoma e gjumit MONA

Dhoma e gjumit MONA

Çmimi i rregullt €880,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €880,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përkëdhel veten me gamën tonë të dhomës së gjumit "Mona", e cila kombinon në mënyrë të përkryer elegancën dhe funksionalitetin. Shtrati mbresëlënës me mbulesë pëlhure gri dhe një mbështetëse tërheqëse do të jetë pjesa qendrore e dhomës tuaj të gjumit. Dollapi i gjerë bën përshtypje me dyert e xhamit të errët në mes dhe dyert e këndshme me pamje druri në anët, duke krijuar një kombinim të suksesshëm të pamjes së antracitit dhe drurit. Plotësoni dhomën tuaj të gjumit me një komodë simpatike kozmetike dhe komodina me stil. Me "Mona" zona juaj e gjumit bëhet një vend bukurie dhe sofistikimi ku mund të relaksoheni dhe të ndiheni mirë.

detajet e produktit

Garderoba: L:262cm H:217cm D:60cm
Koti: L:110cm H:163cm D:45cm
Shtrati: L:201cm D:110cm G:208cm
Sirtarë të vegjël:L:55cm H:39cm D:42cm

Shikoni detajet e plota