Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Komplet divanesh LAZZONI

Komplet divanesh LAZZONI

Çmimi i rregullt €950,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €950,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përjetoni elegancë të përjetshme me divanin tonë Lazzoni. Kombinimi harmonik i ngjyrës kafe dhe të bardhë i jep këtij divani një karizëm të veçantë, ndërsa pëlhura prej kadife Bergo/Florida dhe sedilja Poster 32 Atmospheres garantojnë nivelin më të lartë të komoditetit dhe cilësisë së ndenjëseve. Këmbët elegante të zeza prej druri plotësojnë modelin në mënyrë të përsosur. Kjo divan 3 vendesh është kuintesenca e elegancës dhe individualitetit dhe do ta shndërrojë dhomën tuaj të jetesës në një vepër arti. Bëni shtëpinë tuaj një vitrinë për stilin e përjetshëm.

* Jastëk i përfshirë

Kështu që divanja të përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo dhomë të gjallë, është në dispozicion në madhësi të ndryshme (4, 3).

detajet e produktit

Katër vende: L: 280cm W: 100cm
Tre vendesh: L: 240cm W: 100cm
Një vend: L: 100cm W: 70cm

Shikoni detajet e plota