Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

NIL Dhoma e gjumit

NIL Dhoma e gjumit

Çmimi i rregullt €500,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €500,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Ofroni fëmijës tuaj një dhomë gjumi funksionale dhe të lira me ofertën tonë të dhomës së gjumit të fëmijëve "Nile". Ky komplet përfshin një krevat të rehatshëm, një dollap të gjerë, një bibliotekë praktike, një tavolinë funksionale dhe një komodinë elegante, të gjitha në kombinimin tërheqës të ngjyrave të pamjes antracit dhe drurit. "Nil" krijon hapësirën perfekte për fëmijën tuaj për të fjetur, studiuar dhe relaksuar, me një çmim të pakrahasueshëm.

detajet e produktit

Garderoba: L:125cm H:202cm D:50cm
Koti: L:100cm H:75cm D:60cm
Shtrati: L:134cm D:103cm F:210cm
Sirtarë të vegjël:L:50cm H:40cm D:40cm

Shikoni detajet e plota