Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Dhoma e gjumit OSLO

Dhoma e gjumit OSLO

Çmimi i rregullt €830,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €830,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shtoni një prekje moderne dhe elegante në dhomën tuaj të gjumit me gamën tonë të dhomës së gjumit Oslo. Shtrati tërheqës me mbulesë prej pëlhure gri të çelur dhe pjesë të vogla pasqyre në mbështetëse krijon një ambient tërheqës. Dollapi i gjerë kombinon me zgjuarsi grinë e lehtë me një pamje druri me një pjesë pasqyre dhe dyer.


detajet e produktit

Garderoba: L:254cm H:213cm D:62cm
Koti: L: 125cm H: 164cm D: 45cm
Shtrati: L:228cm D:122cm G:208cm
Sirtarë të vegjël:L:55cm H:40cm D:42cm

Shikoni detajet e plota