Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Këndi i divanit MARINA

Këndi i divanit MARINA

Çmimi i rregullt €1.300,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.300,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Zbuloni divanin qoshe Marina - stil, rehati dhe funksionalitet në një pjesë të mobiljeve. I mbështjellë me pëlhurë elegante prej kadife gri të çelur "Wilson", ky divan qoshe jo vetëm që ofron hapësirë ​​bujare për ndenjëse, por edhe një funksion praktik opsional të shtratit për mysafirë të papritur. Me konstruksionin e tij solid prej druri dhe këmbët moderne metalike të zeza, divani i këndit Marina kombinon qëndrueshmërinë dhe dizajnin bashkëkohor. Pasuroni shtëpinë tuaj me këtë të gjithanshme dhe porositni sot për të sjellë stil dhe komoditet në dhomën tuaj të ndenjes.

detajet e produktit

Tre vendesh: L: 210cm W: 100cm
Dy Vende: L: 170cm W: 100
Këndi: L:105cm W:105cm
Shtesë: L:80cm W:100cm

Shikoni detajet e plota