Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Dhoma gjumi PORTO

Dhoma gjumi PORTO

Çmimi i rregullt €1.100,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.100,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Zbuloni ofertën simpatike të dhomës së gjumit "Porto" që do t'i japë zonës tuaj të gjumit një prekje tërheqëse dhe funksionale. Krevati me një mbështetëse të gjerë dhe një mbulesë delikate prej pëlhure ngjyrë bezhë, i zbukuruar me vija elegant në skajet, siguron relaksim dhe rehati. Kabineti i gjerë përmban tre dyer të bardha me vija kafe me pamje druri në mes, një raft të dukshëm dhe dyer elegante xhami të errët në anën e djathtë. Kompleti përfshin gjithashtu një komodë tërheqëse kozmetike me një pasqyrë, një pasqyrë të veçantë dhe dy komodina me stil. Me "Porto" krijoni një dhomë gjumi harmonike që ndërthur elegancën dhe funksionalitetin në një ekuilibër perfekt.

detajet e produktit

Garderoba: L:252cm H:215cm D:60cm
Koti: L:130cm H:180cm D:42cm
Shtrati: L:215cm D:125cm F:240cm
Sirtarë të vegjël:L:55cm H:39cm D:42cm

Shikoni detajet e plota