Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Këndi i divanit RIO

Këndi i divanit RIO

Çmimi i rregullt €450,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €450,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Me pëlhurën e tij luksoze prej kadifeje "Wilson" dhe mbushjen e qëndrueshme me shkumë 32 Atmosfera, ky divan qoshe jo vetëm që ofron nivelin më të lartë të rehatisë së ndenjëseve, por edhe një elegancë të përjetshme. Konstruksioni i fortë prej druri dhe këmbët metalike të zeza garantojnë qëndrueshmëri dhe dizajn modern.

* Përfshirë funksionin e relaksimit (mbështetësja mund të kthehet prapa)

* Jastëk i përfshirë

detajet e produktit

Tre vendesh: L: 210cm W: 90cm
Këndi: L:90cm W:180cm

Shikoni detajet e plota