Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Set divanesh TOSCANA

Set divanesh TOSCANA

Çmimi i rregullt €550,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €550,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përjetoni rehati të pastër dhe elegancë të përjetshme me divanin tonë Toscana. E mbështjellë me kadife të ndritshme të bardhë dhe me cilësi të lartë Avalon, ajo nxjerr një atmosferë ftuese. Funksioni i integruar i shtratit (mbështetësi mund të zhvendoset mbrapa), konstruksioni i qëndrueshëm prej druri dhe këmbët prej druri elegant kafe e bëjnë këtë divan një deklaratë të domosdoshme rehati. Shijoni rehati të pakrahasueshme për ulëse dhe bukuri të përjetshme në dhomën tuaj të ndenjes.

* Përfshirë funksionin e relaksimit (mbështetëse mund të zhvendoset prapa)

* Jastëk i përfshirë

detajet e produktit

Katër vend: L: 310cm W: 100cm
Tre vendesh: L: 270cm W: 100cm
Një vend: L: 72cm W: 70cm

Shikoni detajet e plota