Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Set divanesh TORINO

Set divanesh TORINO

Çmimi i rregullt €1.600,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.600,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Kjo mobilje e punuar me mjeshtëri, e mbështjellë me pëlhurën e hollë kadife Luna, kombinon mjeshtërinë më të lartë me komoditetin e patejkalueshëm. Korniza e ngurtë prej druri dhe këmbët e zeza me stil të zi japin këtë vepër të stabilitetit të artit dhe një prekje të sofistikimit. Zbuloni dimensionin luksoz të ulur dhe shndërroni shtëpinë tuaj në një oaz shije. Porosit sot për të sjellë kombinimin unik të rehatisë dhe dizajnit në dhomën tuaj të ndenjes dhe për të tërhequr shikime admiruese.

detajet e produktit

Katër vend: L: 265cm W: 100cm
Tre vendesh: L: 235cm W: 100cm
Një vend: L: 90cm W: 75cm

Shikoni detajet e plota