Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Set divanesh VENECIA

Set divanesh VENECIA

Çmimi i rregullt €1.230,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.230,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Ky divan, me stil, krijon një atmosferë tërheqëse, ndërsa tapiceri 32 Atmosfera siguron rehati maksimale të ndenjëseve. Konstruksioni i fortë prej druri dhe këmbët metalike të zeza formojnë një bazë solide. Funksioni i relaksimit ju fton të zgjateni. Ky divan do ta transformojë shtëpinë tuaj në një vend relaksi dhe stili.

Funksioni i relaksimit (mbështetësja mund të zhvendoset prapa) ju fton të zgjateni.

detajet e produktit

Katër vende: L: 340cm W: 103cm
Tre vendesh: L: 270cm W: 103cm
Një vend: L: 75cm W: 75cm
Shtesë: L:100cm W:100cm

Shikoni detajet e plota