Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Dhoma e gjumit VENUS

Dhoma e gjumit VENUS

Çmimi i rregullt €1.100,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1.100,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Përjetoni magjepsjen mbretërore me ofertën tonë të shkëlqyer të dhomës së gjumit Venus. Shtrati i mrekullueshëm me ndriçim LED përgjatë kokës, i shoqëruar me një mbulesë elegante prej pëlhure veugeb, rrezaton elegancë të pastër. Dekorimi i artë vazhdon në mbështetësen e gjerë, duke krijuar një ambient luksoz gjumi. Dollapi i gjerë të bën përshtypje me thekse ari në dyer, të cilat i japin një prekje madhështore.

Kompleti përfshin gjithashtu një komodë të adhurueshme kozmetike me një shirit ari. Vijat e arit në komodina u zhdukën. I gjithë ansambli nxjerr një bukuri të përjetshme dhe kombinon në mënyrë elegante stilin dhe funksionalitetin.

detajet e produktit

Garderoba: L:240cm H:215cm D:65cm
Koti: L:120cm H:77cm D:46cm
Shtrati: L:235cm D:122cm L:220cm
Sirtarë të vegjël:L:60cm H:43cm D:46cm

Shikoni detajet e plota